Hakkımızda - Track Bilişim

IFS Türkiye'nin resmi çözüm ortağı TRACK, deneyimli ve dinamik ekip üyeleriyle her ölçekteki işletmeye uçtan uca ERP çözümleri sunmaktadır.

TRACK, IFS’nin uluslararası sektörel bilgi birikimini ve çözüm “know-how"ını Türkiye koşullarına ve ihtiyaçlarına uygun olarak işletmelere uyarlayarak müşterilerine teknolojik bir altyapı sağlamayı ve iş süreçlerinin dijitalleşmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

1983 yılında kurulan IFS, dünyanın önde gelen kurumsal yazılım tedarikçilerinden biridir ve şirketlerin pazar değişikliklerine hızla yanıt vermelerine ve daha iyi iş performansı ve rekabet avantajı elde etmek için kaynaklarını daha akıllıca kullanmalarına olanak tanıyan uygulamalar sağlar.

Her ölçekteki şirketin dijital dönüşümüne katkıda bulunmayı hedefleyen TRACK, bu çerçevede sektöründeki birçok önemli projeyi yönetmiş, desteklemiş ve tamamlamıştır.

Deneyimli ve uzman ekibiyle TRACK;

• Sektör bilgisine sahip, uygulanabilir ve sonuç odaklı süreçleri kapsayan danışmanlık hizmetleri sunar.

• Proje planlaması

• İnsan faktörünün öneminin farkında olan bir proje yönetimi yaklaşımını benimseyerek, proaktif süreçlerle mümkün olan en sorunsuz canlı geçişleri hedeflemektedir.

• Sağladığı uçtan uca çözümleri iş ihtiyaçlarına göre geliştirme ve özelleştirme ile destekler.

TRACK Bilişim

TRACK, IFS'nin uluslararası sektörel bilgi birikimini ve çözüm "know-how"ını Türkiye koşullarına ve ihtiyaçlarına uygun olarak işletmelere uyarlayarak müşterilerine teknolojik bir altyapı sağlamayı ve iş süreçlerinin dijitalleşmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. 1983 yılında kurulan IFS, dünyanın önde gelen kurumsal yazılım tedarikçilerinden biridir ve şirketlerin pazar değişikliklerine hızla yanıt vermelerine ve daha iyi iş performansı ve rekabet avantajı elde etmek için kaynaklarını daha akıllıca kullanmalarına olanak tanıyan uygulamalar sağlar. Her ölçekteki şirketin dijital dönüşümüne katkıda bulunmayı hedefleyen TRACK, bu çerçevede sektöründeki birçok önemli projeyi yönetmiş, desteklemiş ve tamamlamıştır.
Track Bilişim
image
İşimize Tutkuyla Bağlıyız & İşinizi Büyütüyoruz
+90 216 909 88 03

sales@track.com.tr

Aklınıza takılan sorular için hemen iletişime geçin!

Aklınıza takılan sorular için hemen iletişime geçin! Bize Mesaj Gönderin
Gönder